«Бретелька» - інтернет магазин якісної нижньої білизни та купальників

В інтернет-магазині Бретелька Ви знайдете:

  • класичні та вишукані комплекти нижньої білизни,
  • домашній одяг, піжами та нічні сорочки,
  • базові та мереживні бюстгальтери,
  • суцільні купальники та бікіні,
  • панчохи під пояс та на силіконі,
  • різні аксесуари до нижньої білизни, які так необхідні кожній жінці.

Чому клієнти вибирають интернет магазин Бретелька?

16 річний досвід роботи в білизняному бізнесі дозволяє ретельно відбирати серед безлічі товарів та виробників тільки краще!

 

Ми знаємо, чого хоче сучасна жінка, тому пропонуємо нашим клієнткам тільки якісну, брендову білизну за привабливими цінами.

Розмірний ряд продукції від 36 до 54. А бюстгальтер можна підібрати з розмірного ряду від А до К. Вся продукція підтверджена сертифікатами.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Професійні співробітники, в тому числі і фахівці брафитинга. Постійний розвиток та навчання команди. Участь у спеціалізованих виставках Kiev Fashion два рази в рік.

 Завжди актуальна наявність.

Ø

 Регулярно поповнюємо асортимент.

Білизну отримуємо практично кожен день. Працюємо з 38 постачальниками. Вибираємо лише ті моделі, в посадці та якості впевнені на всі 100%. Вибирайте білизну та купальники в нашому каталозі! Вас чекає безліч ексклюзивних пропозицій, завдяки яким ви будете виглядати яскраво, ефектно та спокусливо в будь-якій обстановці.

Як придбати нашу продукцію?

Придбати вподобану білизну можна через корзину сайту, або звернувшись до нас за телефоном +380672534343

Наші фахівці з радістю нададуть всю необхідну інформацію про продукції, умови оплати та доставки, а так само професійно проконсультують у виборі білизни.